Yaşam Boyu Sağlık

24 saat hizmete hazır birimlerden biri olan Acil Servis, geniş muayene bankoları, acil ilk müdahalenin yapılabileceği tedavi alanları ve acil yardım konusunda eğitimli kadrosu ile acil müdahale bölümünde, kaza sonucu her türlü yaralanma, yanık, kırık gibi cerrahi müdahalelerin yanı sıra; kalp rahatsızlıkları da dâhil olmak üzere tüm dâhili branşlarda da acil ilk müdahale yapılmaktadır. Modern tıbbi cihazlarla donatılmış bulunan acil ünitesinde uzman sağlık kadromuzla hızlı ve etkin müdahalelerle hastalara yaşam güvencesi sağlanmaktadır.

Acil Servis

7/24

Modern tıbbi cihaz ve yatak başı monitörleri ile donatılmış olan acil servisimizde 24 saat boyunca laboratuar tahlillerinin ve radyolojik tetkiklerin yapılması mükündür. Hastanemiz acil servisine başvuruda bulunan her hasta acil servis doktoru ve hemşiresi tarafından değerlendirilmekte, uygun tetkik ve tedavisi hemen yapılmakta, konsültasyon gerekiyorsa ilgili branş hekiminin zaman kaybetmeksizin duruma müdahale etmesi sağlanmaktadır.

Acil servis ünitesi, ilk müdahale için her türlü ekipmana, doktora ve teknisyen kadrosuna sahip ambulans hizmetleri ile desteklenmektedir. Hastaneye gelen acil çağrı ile 24 saat göreve hazır durumda olan ambulans ekibi, derhal harekete geçmektedir. Hastaya ulaşıldığı zaman gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra en güvenli ve seri şekilde hastaneye transferi sağlanmaktadır.

İletişim Doktorunuza Sorun