Hastanemiz

1987 Yılında Başlayan Sağlık Hizmeti

İlk olarak 1987 yılında kurulan Bandırma Özel Hastanesi; uzun yıllar Bandırma ve çevresine hizmet vermiş, hasta ve yakınlarına özel olduklarını hissettirmek için, örnek bir hastane olma misyonunu hep korumuştur. Zamanın şartları göz önüne alındığında, verilen hizmet ve teknoloji hep bir adım önde olmuştur. Daha iyi bir hizmet, daha iyi bir teknoloji politikasını sürekli olarak güden Bandırma Özel Hastanesi bu kararlılık ve sorumlulukla, 32 yıl gibi uzun bir süre ayakta kalarak, bölgenin güvenilir, tercih edilen bir hastanesi olarakhizmet vermeye devam ediyor.

İletişim


2008 Yılında Yenilendik

Bandırma Özel Hastanesi; 2008 yılını yeni bir sayfa ile girmiş, büyük bir özveri ile üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek, dünya standartlarında bir hastane olma hedefi ile yola çıkmıştır. Baştan sona yenilenerek, modern bir görünüm ve donanıma sahip olan Bandırma Özel Hastanesi, 3250 M2 kapalı alanla hizmete açılmıştır.

İletişim2018 Yılında Büyük Yatırımlar

Bandırma Özel Hastanesi; 2018 yılına yeni ismi ve yeni görüntüsü ile girdi. 2014 de başlanan ek bina inşaatı tamamlanarak 3500 m2 kapalı alandan 14000 m2 kapalı alana çıkarak, çok sayıda ilave bölüm ve son teknolojik cihazlar ile hizmete girdi. Özel Bandırma Royal Hastanesi ilk günkü heyecanla devam eden ve tıp dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden hizmetlerinde; bölgemizi uluslararası kalite standartları ile buluşturma ideali ve yakın zamanda hizmete açılan ek binamız ile Bandırma Royal Hastanesi; Bandırma ve Güney Marmara’nın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerinin, dünya standartlarına uygun şekilde verilmesi konusunda üzerine düşen görevi yapıyor.Yaşadığımız çağın gerektirdiği yönetim anlayışı, mutlu hasta, mutlu hasta yakını, mutlu çalışan hedefine varmak için var gücüyle çalışmaya ve yenilikleri yakından takip etmeye devam ediyor.

İletişim